Fashion Arena Prague Outlet

CHRONO ASISTENT/KA PRODEJE

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

SŠ vzdělání nebo praxe v oboru
Příjemné vystupování, komunikační schopnosti a samostatnost
Bezúhonnost, spolehlivost a odpovědný přístup
Osobní zájem a vztah k hodinářskému oboru vítán
Vysoké pracovní nasazení a flexibilita (práce na směny a o víkendech)
Angličtina (mírně pokročilý)
Komunikace se zákazníky a vstřícný přístup jsou na prvním místě!

NABÍZÍME:

Příjemné, nově vybavené pracovní prostředí úspěšné české firmy
Odborné zaškolení a přátelský kolektiv
Zajímavé finanční ohodnocení s přímým podílem na obratu
Zaměstnanecké výhody - stravenky, pojištění
Účast na firemních akcích
Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování

Váš strukturovaný životopis s fotografií posílejte na mail, pokud vám chybí nějaká informace, zavolejte nám, rádi vám ji doplníme od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:30 na telefonu.

prace@janeba-time.cz

+420 466 615 080

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).