Fashion Arena Prague Outlet

LINDT STORE MANAGER

Společnost Lindt & Sprüngli, vedoucí značka v segmentu prémiové čokolády, hledá vhodného kandidáta na pozici Store Manager pro svůj obchod v Praze - Fashion Arena Prague Outlet (Štěrboholy).

Nabízíme atraktivní příležitost v oblasti retailu pro zkušeného a flexibilního uchazeče, kterému nechybí manažerské dovednosti, orientace na zákazníka ani smysl pro detail.

Vaší pracovní náplní bude:

  • Plné převzetí zodpovědnosti za provoz jedné z našich prodejen
  • Vedení týmu spolupracovníků a plánování směn
  • Nábor nových zaměstnanců, jejich zaškolení, rozvoj a motivace
  • Aktivní prodej se zaměřením na potřeby zákazníka a poradenství
  • Budování přátelské atmosféry v kolektivu s důrazem na kvalitu a výkon
  • Zodpovědnost za prezentaci zboží dle firemních standardů
  • Příjem a výdej zboží, příprava a provádění inventur
  • Optimalizace stavu zboží na prodejně
  • Pravidelné zajištění kontroly kvality zboží
  • Administrativa související s provozem prodejny a obsluha pokladny

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Profesionální vystupování, manažerské dovednosti
  • Zkušenosti s vedením kolektivu, zaškolováním zaměstnanců a jejich rozvojem
  • Orientaci na výsledek a vysoké pracovní nasazení
  • Rozvinuté analytické a prezentační dovednosti
  • Estetické cítění a časovou flexibilitu
  • Schopnost pracovat pod tlakem i fyzickou zátěží
  • Komunikativní znalost AJ
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme:

  • Práci pro prestižní společnost s produkty nejvyšší kvality
  • Různorodou pracovní náplň v atraktivním prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavé firemní benefity
  • Technické vybavení (mobilní telefon, notebook)
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám svůj životopis na ekramesova@lindt.com Na kontakt s Vámi se bude těšit Eva Kramešová, HR Manager Lindt & Sprüngli.

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).