Obchodní podmínky

Fashion Arena Fashion Club

Datum: leden 2019

Tyto obchodní podmínky (dále jen „Podmínky“) upravují náš věrnostní program Fashion Arena Fashion Klub (dále jen „Fashion Arena Fashion Klub“) pro Fashion Arena Prague Outlet (dále jen „Centrum“).

Před vznikem členství ve Fashion Arena Fashion Klub si prosím pečlivě a důkladně přečtěte tyto Podmínky. Účastí ve Fashion Klubu vyjadřujete svůj souhlas s tím, že budete těmito Podmínkami vázáni.

Fashion Arena Fashion Klub je pro Vás provozován a zajišťován společností Via FAOC s.r.o. (IČ: 02214041), se sídlem Zamenhofova 440, Štěrboholy, 108 00 Praha 10, Česká republika, zapsanou u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 216782. V těchto Podmínkách znamenají odkazy na „my“ nebo „nám“ či „nás“ apod. odkaz na tuto společnost.

Správce osobních údajů, které nám v rámci Fashion Arena Fashion Klubu poskytujete, je Via Manco (UK) Limited, společnost s ručením omezeným zapsaná v Anglii pod identifikačním číslem 08686315, se sídlem TMF Group, 8th Floor, 20 Farringdon Street, Londýn, EC4A 4AB, Spojené království Velké Británie a Severního Irska.

Zásady ochrany osobních údajů, které jsou k dispozici na adrese https://fashion-arena.cz/ochrana-osobnich-udaju/, poskytují další informace o správci osobních údajů v rámci Fashion Arena Fashion Klubu a o tom, jak jsou vaše osobní údaje shromažďovány a používány v rámci Fashion Arena Fashion Klubu.

Fashion Arena Fashion Klub může čas od času nabízet členům různé výhody a benefity, a to např. včetně možnosti ušetřit při nákupech v Centru tím, že za konkrétní nákupy získají věrnostní koruny, anebo získají přístup ke zvláštním nabídkám, propagačním akcím či slevám v Centru (dále jen jednotlivě jako „Benefit“ a společně jako „Benefity“). Blíže k tomu v části 1 (Benefity Fashion Arena Fashion Klubu), kde o Benefitech Fashion Arena Fashion Klubu získáte více informací. Benefity se mohou řídit svými vlastními dalšími obchodními podmínkami. V době, kdy zveřejníme o konkrétních Benefitech podrobnosti, Vás na tyto další obchodní podmínky upozorníme. Než příslušné Benefity přijmete, přečtěte si, prosím, důkladně tyto další obchodní podmínky. Přijetím Benefitu projevujete svůj souhlas s tím, že budete takovými dalšími obchodními podmínkami vázáni.

Tyto Podmínky můžeme kdykoli měnit a pokud se rozhodnete stát se členem Fashion Arena Fashion Klubu, budeme Vás o veškerých změnách informovat emailem. Aktuální znění Podmínek bude rovněž zveřejněno na www.fashion-arena.cz nebo jej lze získat v informačním centru umístěném ve Fashion Arena Prague Outlet (dále jen „Informační centrum“). Nebudete-li s některými změnami, které u těchto Podmínek provedeme, souhlasit, informujte nás co nejdříve e-mailem na adresu Marketing.Prague@viaoutlets.com. Dalším využíváním členství ve Fashion Arena Fashion Klubu poté, co příslušné změny nabudou účinnosti, se bude mít za to, že jste poslední znění Podmínek odsouhlasili.

Budeme-li navrhovat takovou změnu Podmínek, která by mohla mít na Vás podstatný vliv, pak Vás můžeme případně požádat o Váš souhlas s takovou změnou.

Pokud svůj souhlas se změnou, u které jsme Vás o souhlas požádali, neudělíte (nebo pokud se na nás obrátíte a sdělíte nám, že se změnou, o níž jsme Vás informovali, nesouhlasíte), pak vaše členství ve Fashion Arena Fashion Klubu ukončíme a zrušíme.

Pokud bude nebo se kdykoli stane kterékoli ustanovení těchto Podmínek z jakéhokoli důvodu nezákonným, zdánlivým nebo neplatným či neúčinným, pak takovou neplatností nebude dotčena platnost zbývajících ustanovení těchto Podmínek a případné neplatné ustanovení bude nahrazeno jiným ustanovením, jež bude mít, pokud možno, ve všech směrech stejný účinek jako ustanovení, které se jím nahrazuje.

1. Benefity Fashion Arena Fashion Clubu

2. Členství ve Fashion Arena Fashion Klubu

3. Vaše a naše povinnosti a odpovědnost

4. Ochrana údajů, soubory cookie a využití našich internetových stránek

5. Jak vás budeme kontaktovat a jak se můžete Vy spojit s námi

6. Rozhodné právo a příslušnost k řešení sporů