Styling

Jak kombinovat denim s denimem

ZPÁTKY NA NOVINKY

Thursday 4 April 2019

V 18. století to byla originální uniforma pro tehdejší horníky. Dnes je to jedna z našich nejoblíbenějších variant, jak nosit denim. Lidé se ale stále ostýchají ho kombinovat a nosit originálně. S tolika možnými variantami nejde jednoduše říct, že denim není pro vás. Prostě zkuste jiný styl. Zeptali jsme se dvou expertů na demin aby nás provedli některými z jejich nejoblíbenějších džínových stylingů.

"Rozhodně by neměly existovat pravidla pro to jak nosit denim. Pouze to limituje naše možnosti a křečuje náš styl"Paul O’Neill, Sr. Designer of Levi’s® Vintage Clothing

Tohle je to, co si většina lidí představí pod pojmem "denim na denimu". U tohoto vzhledu jde jenom o to mít na sobě jeden odstín denimu a zářit. Jako variaci na tuto nestárnoucí klasiku můžete zkusit černý denim.

Pokud je pro vás tzv. kanadské tuxedo trochu moc, můžete zkusit začít tady. Každý muž potřebuje mít svůj oblíbený kousek denimu - a to jak v modré, tak v černé. Kromě toho, že se dají nekonečně kombinovat s čímkoli v šatníku, je to také jednoduchá cesta jak začít nosit denim s denimem.

"Je to velmi jednoduchá a ležérní móda pro každý den. Nemusíte nad tím moc přemýšlet. Džíny, tričko, Trucker Jacket a je hotovo." — Jonathan Cheung, SVP, Global Design

Pro vzhled, který je trochu více podobný pouliční módě, vrstvěte. Když si oblečete mix modrých odstínů, přidejte trochu textury abyste zvýšili kontrast.

 

Na míru ušitá džínová bunda je perfektní alternativa k blejzru. Mixujte různé typy látek. Obnošené džíny podtrhnou celý outfit a navíc díky nim budete vypadat neotřele.

SDÍLEJTE