Rozhovor s blogerkou

Jak zažívá Denim Dominika Pokludová?

ZPÁTKY NA NOVINKY

Friday 21 September 2018

Po celý měsíc září se Fashion Arena Prague Outlet proměňuje v centrum denimové módy. Akce „Zažij Denim“ láká do Štěrbohol milovníky džínové módy, ale také ty, kteří chtějí zažít netradiční zážitky při nakupování. Návštěvníci zde naleznou pestrý program, stylistické a krejčovské služby i kreativní koutek plný zdobení a malování na oblečení. Lásku k denimu přiznala i bloggerka Dominika Pokludová, která akci podpořila.

Usměvavá Dominika Pokludová, plní pro své fanoušky instagramový profil momentkami z cestování, fotkami módních a gastronomických zážitků. Tisíce lidí si na Instagramu oblíbilo její ležérní, ač elegantní módní vkus, kterým se nechávají inspirovat. Při spolupráci s Fashion Arena Prague Outlet v rámci probíhající kampaně „Zažij Denim“, jsme ji také vyzpovídali a odhalili jejího denimového oblíbence.

"To je pro mě strašně těžká otázka, protože nosím jak skinny jeansy, tak i volný boyfriendy a v obou dvou stylech se cítím skvěle. A i když chlapi úplně nepropadli trendu boyfriendů, tak mě to nezastaví si je nakombinovat tak, abych je vytáhla i na rande. A skinny? Skinny jeansy jsou moje univerzální kalhoty na jakoukoliv příležitost. Na party s topem, k mikče na výlet do přírody, se sakem na schůzku. Skvěle padnoucí jeansy jsou pro mě základem šatníku. "

SDÍLEJTE