Od hlavy až k patě do 5000 Kč

Nákupy se Zorkou Hejdovou

ZPÁTKY NA NOVINKY

Friday 16 August 2019

Finální slevy jsou tady a u svých oblíbených značek nyní můžete nakupovat až o 80 % levněji. Opravdu se ale můžete ve slevách obléct od hlavy až k patě?

Se Zorkou Hejdovou jsme tentokrát vyrazili na nákupy s jasným cílem: vybrat stylový outfit za co nejnižší cenu.

Zorka z oblečení, které jsme pořídili, vytvořila univerzální outfit ideální pro nepředvídatelné srpnové počasí. Klíčovým kouskem je originálně střižená košile s řemínky Hugo by Hugo Boss (původní cena 4990 Kč, outletová cena 2495 Kč), která spolu s perfektně padnoucími džínami Mango (původní cena 899 Kč, outletová cena 599 Kč) a jednoduchými doplňky tvoří čistý, elegantní look.

Kvalitní kožená kabelka je jedním ze základů šatníku a tahle válcová z Mango (původní cena 2499 Kč, outletová cena 599 Kč) je díky svému tvaru originální i nadčasová zároveň.

Čistě bílé sandálky Mango (původní cena 1299 Kč, outletová cena 699 Kč) zvýrazňují letní opálení a jsou zajímavou alternativou ke klasickým černým. Kombinovat je můžete se vším od džínů až po koktejlové šaty.

Díky převaze světlých barev působí outfit velmi letně a je ideální pro blížící se konec prázdnin. A jaká byla celková částka, kterou jsme za look utratili? Košile, džíny, boty a kabelka nás celkem vyšly na 4392 Kč.

Inspirovala vás Zorka Hejdová svým výběrem? Prohlédněte si všechny akční nabídky našich značek a oblékněte se od hlavy až k patě i vy.

SDÍLEJTE