Horsefeathers

Horsefeathers Clothing jsou lidé, zážitky a vášeň. Lidé uvnitř značky, lidé, kteří žijí snowboardingem a skateboardingem. Lidé a jejich vášně k těmto sportům. Ti tvoří to, čím Horsefeathers je. A ti také tvoří outerwear a streetwear produkty, které ke své vášni potřebují. Sami je jezdíme a proto jsou tak propracované a kvalitní. Spoléháme na ně v každém okamžiku našeho nadšení na horách, v prašanu, na ulici, ve skateparku nebo večer na party.

Historie příběhu značky Horsefeathers sahá až do roku 1989, kdy vznikla jako středoškolský projekt několika studentů v kanadské Britské Kolumbii. Jedním z nich byl i současný spolumajitel Hanuš Salz. Ten značku přivezl v roce 1992 do České republiky a následující roky ji spolu s kamarádem Pavlem Kubíčkem budovali jak na domácím trhu, tak následně také na trzích zahraničních, na kterých je nyní, po 25 letech existence, již etablovaným brandem. Ten je neustále vlastněný pouze dvěma majiteli, snowboarderem a skateboarderem, bez vnějšího investora.

Firmy i produkty se vyvíjí, ale co zůstává, je DNA značky, které si nese neustále sebou. Je to ten pocit, než dropneš do netknuté pláně plné čerstvého prašanu, je to odjetý trik na skoku, je to čistě nalepený flip ze schodů, zdolání vrcholu či pokoření sama sebe, ale zároveň také zábava s partou kamarádů a náš vlastní pohled na svět. Všechny tyto pocity v sobě neseme a každý den
je vkládáme do produktů, na kterých pracujeme, které tvoříme, propagujeme a prodáváme. Toto je značka Horsefeathers, s každým produktem dostáváš i kousek naší vášně a tak vyraz ven, a užívej si té svojí!

ZNAČKY

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT