Lee Cooper

Městské oblečení značky Lee Cooper je charakteristické svou vysokou kvalitou, perfektním střihem a precizním provedením, proto se řadí mezi špičku denimové módy. Ze širokého sortimentu si vyberou ženy, muži a také děti. Džíny se začaly dostávat do povědomí lidí po roce 1950. Veřejnost odzbrojila společnost Lee Cooper tím, že v roce 1953 zavedla zip na přední straně dámských džínů. 

Oblečení, které Lee Cooper navrhuje, je moderní a výrobky se mezi sebou dají velice dobře kombinovat. Značka ale klade důraz zejména na kvalitu. Právě proto je vyhledáván skupinou lidí, kteří si potrpí na dobře střižené oblečení z kvalitního materiálu.

JARNÍ KOLEKCE

Slavná londýnská značka denimové módy Lee Cooper, která existuje již od roku 1908, se ve své nové kolekci zaměřila na to, co máme všichni rádi – kvalitu a autenticitu oblíbených džínů.

Jako symbol těch, kdo sdílejí vášeň pro aktivní život a zároveň si přejí vyjádřit svou uměleckou stránku, přináší značka Lee Cooper v této sezóně nový přístup, který ztělesňuje podstatu autentického denimu a pravého britského ducha.

Pro přechodné období mezi zimou a jarem značka Lee Cooper nabízí výrazné barvy, jako je neonově zelená nebo zářivě žlutá či oranžová, které vašemu novému jarnímu šatníku dodají výrazný módní akcent.

Nová kolekce využívá volnější siluety, které představují snadno nositelný, aktuální styl, skvěle zapadající do konceptů multikulturalismu a globalizace módy.

DÁMSKÁ KOLEKCE

Inspirací pro novou kolekci se stala potřeba každého člověka vyjadřovat svou jedinečnou osobnost prostřednictvím svého stylu a outfitů. Tato sezóna vychází především ze samotného denimu a znovu přivádí na scénu slavnou denimovou bundičku – tentokrát ve svěžím, mladistvém a rokenrolovém vzhledu.

Nová kolekce značky Lee Cooper nám umožňuje opět objevit naši uměleckou stránku díky kouskům inspirovaným bohémským stylem – sukně, volné kalhoty s laclem i rozevláté šaty zaujmou pestrým potiskem a výraznými barvami, ze kterých můžeme vytvářet nekonečné množství kombinací. Umělecký nádech získaly pro tuto sezónu i oblíbené džíny Lee Cooper, a to díky novým liniím, novým střihům a také novým, originálním detailům.

PÁNSKÁ KOLEKCE

V nové kolekci najdete vesty, bundy z ekokůže, sportovní kalhoty, trička s potiskem i bez potisku nebo košile s kostkovaným či neutrálním vzorem. Oděvy z nové kolekce s vámi udrží krok po celý den, protože je snadno přizpůsobíte jakékoli situaci či aktuálně požadovanému stylu.

Barevné paletě dominují typické barvy této značky: bílá, výrazně červená a sytě modrá. Nově se k nim přidávají také odvážné akcenty jiných barev v podobě neonových vest či triček ve výrazných barvách a s neortodoxním potiskem. 

V HLAVNÍ ROLI LOGO  

I tuto sezónu pokračuje značka Lee Cooper ve své kolekci oděvů, které nesou její logo a další typické vizuální prvky. Tentokrát nabízí nové styly, nové potisky i nové detaily v pánské i dámské kolekci – a to vše s logem Lee Cooper.

Tyto oděvy společně tvoří originální a osobitou kolekci značky Lee Cooper, která se stala celosvětovým symbolem svobodného ducha a také ikonou pro všechny, kdo vyznávají její filozofii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZNAČKY

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT