Fashion Arena Prague Outlet

PANDORA SHOP ASSISTANT

Fluent Czech needed.

Staňte se součástí mezinárodní společnosti se stabilní pozicí na retailovém trhu. PANDORA oslavuje ženy tím, že jim nabízí příležitost k osobnímu vyjádření díky široké paletě vysoce kvalitních soudobých šperků za dostupné ceny.

Prodejní asistentka Pandora - Fashion Arena Prague Outlet

Pro naše prodejny hledáme nové kandidáty, kteří se stanou součástí našeho Pandora teamu.
Jste komunikativní, teamový hráč a máte chuť se rozvíjet v oblasti šperků, ve stabilní firmě ?
Hledáme tedy právě Vás.

LOKALITA : Fashion Arena Prague Outlet

NÁPLŇ PRÁCE :

  • Každodenní kontakt a komunikace se zákazníkem
  • Péče o vzhled a chod prodejny
  • Dosahování stanovených výsledků prodeje
  • Prezentace výrobků dle standardů značky
  • Udržování přátelských vztahů se zákazníky i se spolupracovníky

CO POŽADUJEME :

  • Komunikativnost, proaktivita a flexibilita
  • Zodpovědnost a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • Anglický jazyk ( v centru nutností ), další jazyky velkou výhodou
  • Výhodou je zájem o oblast módy a aktuální trendy
  • Reprezentativní vystupování
  • Baví Vás prodej

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT :

  • Benefity : Multisport karta, příspěvek na stravování (stravenky), sleva na produkty, variabilní pracovní doba, bezplatné školení v oboru, pravidelné motivační soutěže
  • Přátelský kolektiv a zaměstnání pro silnou a stabilní mezinárodní společnost
  • Kariérní růst
  • Práce na hlavní pracovní poměr s možností dlouhodobé spolupráce
  • Nástup ihned nebo dohodou

Informace o pozici

Společnost
Pandora Jewelry CR s.r.o.
Adresa
Zamenhofova 440, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 23 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).