Fashion Arena Prague Outlet

POLO RALPH LAUREN CUSTOMER EXPERIENCE ASSOCIATE

Fluent Czech needed.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Reprezentativní vystupování v souladu se značkou Ralph Lauren
Profesionální zákaznický servis na všech zónách v rámci celého obchodu vč. pokladen
Proaktivní oslovování zákazníků, poradenství a styling
Zajištění doplnění zboží a udržování firemních standardů prezentace vystavených produktů
Snaha o maximalizaci prodeje a obchodních výsledků společnosti

NÁSTUP OD:

Ihned/dohodou

POŽADAVKY:

Nadšení pro módu a značku Ralph Lauren
Časová flexibilita vč. víkendů
Proaktivní, akční osobnost & týmový hráč
Komunikativní znalost AJ nutná; další cizí jazyk velkou výhodou
Předchozí pracovní zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou

NABÍZÍME:

Akční a různorodou práci pro mezinárodně uznávaný, luxusní lifestyle brand
Přátelský a dynamický kolektiv
Dlouhodobou spolupráci formou klasické pracovní smlouvy
Možnost individuálního rozvoje a potenciál na další kariérní růst

KONTAKT:

michaela.nesvacilova@ralphlauren.com