Fashion Arena Prague Outlet

PUMA SALES ASSISTANT

Fluent Czech needed.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Péči o naše zákazníky
  • Práci s pokladním systémem
  • Zajištění chodu prodejny (vybalování a doplňování zboží, úklid prodejny)

POŽADAVKY:

  • Příjemné vystupování a ochota pomoci Vám není cizí
  • Zkušenosti z obdobné pozice a schopnost překonat prodejní cíle
  • Schopnost domluvit se anglicky
  • Jste týmový hráč a nemáte potíže pracovat na směny a o víkendech

NABÍZÍME:

  • Zázemí velké a stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Práci ve sportovně založeném a přátelském kolektivu
  • Bonusový systém založený na splnění daných prodejních cílů
  • Zaměstnanecké slevy a benefity

Pokud máte navíc čistý trestní rejstřík, tak hledáme právě Vás!

NÁSTUP: Ihned

KONTAKT: František Tesař: frantisek.tesar@puma.com

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).