Fashion Arena Prague Outlet

SALOMON SHOP ASSISTANT

Fluent Czech Needed

Jste vášnivý milovník sportu a outdooru? Dokážete inspirovat naše klienty Vašimi skvělými prodejními dovednostmi? Hledáte novou výzvu? Pak neváhejte a přidejte se do našeho SALOMON týmu v obchodním centru Fashion Arena Prague Outlet, a to na pozici

Prodavač/ka MO prodejny SALOMON

Náplň práce:

  • realizace prodeje
  • pokladní operace
  • příjem zboží na sklad a jeho kontrola
  • doplňování zboží a jeho vystavení na prodejně
  • spolupráce s ostatními MO prodejnami

Váš profil:

  • praxe na obdobné pozici (zkušenosti s prodejem funkčního oblečení a obuvi výhodou)
  • SOU/SŠ vzdělání
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • uživatelská znalost PC (MS Office)
  • časová flexibilita
  • orientace v oblasti sportovního vybavení
  • vášeň pro sport

Požadujeme:

  • dosažení výsledků a splnění očekávání zákazníků
  • orientaci na zákazníka
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost týmové práce
  • práce podle instrukcí vedoucího pracovníka

Nabízíme:

  • práci v renomované zahraniční společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení, vč.zaměstnaneckých bonusů (provize z prodeje, stravenky, dovolená 5 týdnů, zvýhodněné zaměstnanecké nákupy)
  • přátelský a dynamický kolektiv
  • odborné zaškolení a prohlubování znalostí ve vztahu k pracovní náplni

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu zašlete Váš živopis na e-mail adresu: eva.soumarova@amersports.com

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).