Akční nabídky, bez kterých neodcestujete. Se správným zavazadlem je balení na dovolenou hračka.

HR - inspirace cz

Očekávaná dovolená se blíží a vy si lámete hlavu s tím, jaký druh zavazadla zvolit? Jestli krosnu nebo kufr na kolečkách? Ať už budete šplhat po horách v Himalájích nebo si užívat relax na Bali, kvalitní zavazadla musí chránit vaše věci, jejich přeprava musí být pohodlná a ideálně by vám zavazadla měla vydržet řadu let, proto nepodceňujte jejich výběr. Užitečné rady a tipy naleznete v našem magazínu. Nebo se inspirujte se našimi tipy.

Zavazadla na vytouženou dovolenou můžete nakoupit za mimořádné ceny například v těchto obchodech Victorinox, Billabong, Delsey, Hannah, Helly Hansen.

Samsonite

Kvalita má jméno Samsonite

Jeden z největších světových výrobců cestovních zavazadel, značka Samsonite pro naše zákazníky připravila od 1. – 19. 5. speciální nabídku TRAVEL WEEK. V těchto dnech u nich můžete nakoupit jakýkoli sortiment se slevou 40 %. Více informací naleznete zde.

HR - samsonite - cz

Taška na pláž nebo do města

Nezapomeňte si s sebou na dovolenou přibalit i zavazadla, se kterými budete chodit například na pláž nebo na výlety po památkách. Opět platí, že by mělo být takové zavazadlo především praktické. Nic ovšem nebrání tomu, aby letní taška nebo batoh byly krásným doplňkem vašeho outfitu. Zde přinášíme inspiraci.

 

HR - tasky - cz

 

Vychytávky, které vám zpříjemní cestování

Ať už jedete kamkoli, vždy je dobré počítat s cestou. Zvlášť u dlouhých letů a jízd nezapomínejte na pohodlí. Vybrali jsme pro vás ale i jiné tipy na cestovní vychytávky, které oceníte až v cílové destinaci. Zde je pár tipů.

HR - doplnky - cz

 

Symbolem léta jsou sluneční brýle!

Nezbytným doplňkem vašich cest by měly být i kvalitní sluneční brýle. Přímé sluneční paprsky jsou pro oči vyčerpávající. Sluneční brýle zároveň ale mohou být i stylovým doplňkem. Pokud si s výběrem nevíte rady, navštivte náš magazín. Inspirace pro vás.

HR - bryle - cz

Nový obchod s luxusními designovými slunečními brýlemi OUTLY

 

HR - outly - cz

V květnu pro vás ve Fashion Arena Prague Outlet otevřela zcela nový obchod italská značka OUTLY. Naleznete v něm také sluneční brýle desítek světových značek, jakými jsou například Ray-Ban, Gucci, Roberto Cavalli, Giorgio Armani nebo Dior. Pořiďte si na léto nové designové brýle, které jsou učiněným klenotem. 

Staňte se součástí Fashion Arena Fashion Clubu a využijte další exkluzivní nabídky

Členové Fashion Arena Fashion Clubu dostávají z každého nákupu 5 % z celkové částky zpět ve formě kreditu na další nákup. Můžete tak nasbírat celkem až 25 % od různých značek. Jako člen Fashion Clubu budete navíc dostávat exkluzivní nabídky. Více informací o Fashion Arena Fashion Club najdete zde.

 

HR - FAFC

Registrujte se ještě dnes a začněte sbírat kredit na váš příští nákup. Čím více nakupujete, tím více ušetříte.

SDÍLEJTE