Fashion Arena Prague Outlet

POLO RALPH LAUREN SKLADNÍK

Pracovní náplň:

  • Příjem zboží a včasné zpracování dodávek
  • Zajištění doplnění zboží a udržování standardů prezentace na obchodě
  • Udržování skladu, kontrola cen
  • Podpora týmové spolupráce a efektivní komunikace mezi obchodem a skladem
  • Profesionální zákaznický servis

Požadavky:

  • Časová flexibilita
  • Komunikativní znalost AJ
  • Nadšení pro módu a značku RL
  • Reprezentativní vystupování v souladu se značkou RL
  • Předchozí pracovní zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou

Nabízíme:

  • Akční a různorodou práci pro mezinárodní, uznávaný, luxusní lifestyle brand
  • Přátelský a dynamický kolektiv
  • Dlouhodobou spolupráci formou klasické pracovní smlouvy (HPP i variabilní částečný úvazek)
  • Možnost individuálního rozvoje a potenciál na další kariérní růst
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení (cca. 170,- Kč/hod.)
  • Další firemní benefity

Nástup:

ihned/dle dohody

Kontakt:

michaela.hofmann@ralphlauren.com