Fashion Arena Prague Outlet

ALPINE PRO ASISTENT/KA PRODEJE

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Komunikace se zákazníky

Aranžování zboží a úprava prodejny

Práce ve skladě

Případná znalost AJ, NJ vítána

POŽADAVKY:

Pozitivní vztah ke sportu

Základní znalosti o funkčních materiálech

Výborné komunikační schopnosti

Zodpovědný a samostatný přístup

PLATOVÉ PODMÍNKY: dohodou

NÁSTUP: ihned

POZNÁMKA: Životopis zaslat na níže uvedenou emailovou adresu nebo předat osobně personálu na prodejně

KONTAKT: Martina Čuchalová ALPINE PRO s.r.o. Tel: 225 986 170 Email: shop.sterboholy@alpinepro.cz

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).