Fashion Arena Prague Outlet

ARMANI OUTLET SKLADNÍK

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • přijem a zařazení zboží
  • udržování skladu
  • manipuláce a skenování zboží

POŽADAVKY:

  • fyzická zdatnost
  • týmový hráč
  • spolehlivý a odpovědný

NÁSTUP: ihned/dohodou

NABÍZÍME: přátelský a dynamický kolektiv, práce pro mezinárodně uznávanou luxsuní znáčku.

KONTAKT: Vera Bratanova, Julia Merlič outlet.praga-direttore@giorgioarmani.it

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).