Fashion Arena Prague Outlet

DELSEY SHOP ASSISTANT

Asistent/-ka prodeje v značkové prodejně cestovních zavazadel

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Aktivní prodej a profesionální zákaznický servis
  • Příprava a doplňování zboží k prodeji
  • Práce s pokladnou
  • Zodpovědnost za svěřené prostředky na prodejně
  • Příjem a kontrola reklamací
  • Podílení se na prezentaci zboží na prodejně
  • Úklid prodejny

POŽADUJEME:

  • Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
  • Komunikativní a vstřícní přístup k zákazníkům
  • Spolehlivost a časovou flexibilitu (práce o víkendech a svátcích)
  • Pracovitost, otevřenost a kreativitu
  • Praxe v maloobchodu není podmínkou
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Základní komunikační znalosti cizího jazyka (angličtina, němčina nebo ruština) vítána
  • Základní znalost práce na PC (Word, Excel, e-mail)

NABÍZÍME:

  • Stabilní zázemí rodinné firmy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Nástup 1. června 2019

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na e-mail: rehurkova@delsey.cz. Vybraným uchazečům odpovíme v nejbližším možném termínu.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, adresovaných společnosti Euforia s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování dat v souladu se zákonem 12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání.

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).