Fashion Arena Prague Outlet

DESIGUAL MÓDNÍ PORADKYNĚ

Práce v prodejně DESIGUAL - módní poradkyně

Milujete módu a ráda radíte ostatním, co na sebe? Toužíte pracovat v krásném prostředí plném barev a luxusního zboží? Pak hledáme právě Vás!

Co budete dělat?

  • aktivně a s úsměvem obsluhovat naše zákazníky a pečovat o vzhled prodejny
  • neustále se vzdělávat v typologii postav a stylingu
  • pracovat s pokladnou

Co oceníme, když budete mít?

  • zájem o módu, módní trendy a přehled v tom, co se nosí
  • zkušenosti z jiného retailového obchodu výhodou
  • týmovost a odolnost vůči stresu
  • znalost angličtiny, ruštiny nebo jiného světového jazyka výhodou, ne podmínkou

Co vám můžeme nabídnout?

  • základní mzdu 22 000 Kč + až 4 000 Kč měsíční bonus za splnění prodejních cílů
  • stravenky 80 Kč / den, které Vám rádi celé zaplatíme my!
  • mimořádnou odměnu 5 000 Kč po ukončení zkušební doby
  • každého čtvrt roku novou uniformu v hodnotě 10 000 Kč, při její výměně Vám původní oblečení zůstává
  • motivační soutěže o oblečení (poslední soutěž byla o zimní bundy v hodnotě 4 500 Kč!)
  • zaměstnanecká sleva 50 % na veškerý sortiment
  • dárek k narozeninám formou poukázky
  • podpora kariérního růstu na pozici Vedoucí směny nebo Store managera
  • možnost nezávazné zkoušky, nástup dohodou

DESIGUAL - JE ORIGINÁLNÍ

BUĎTE ORIGINÁLNÍ - PŘIDEJTE SE K NÁM

POJĎTE SI VYZKOUŠET, JAKÉ JE PRACOVAT V DESIGUAL!

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis s aktuální fotografií na adresu hr@tasty.cz nebo nám ho přineste přímo na prodejnu.

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).