Fashion Arena Prague Outlet

LEVI'S ASISTENT/KA PRODEJE

0,5 + 0,75 + PLNÝ ÚVAZEK

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Nabízet zákazníkovi co nejlepší služby

Vykonávat denní aktivity ruku v ruce s operačními standardy prodejny

Co nejlepší prezentace značky

Podporovat promo akce produktů a kampaně k zvýšení prodeje.

Podílet se na plnění targetů prodejny

POŽADAVKY:

Rád/a pomáháš lidem, baví tě zákaznický servis.

Znalost cizích jazyků je výhodou

Zajímá tě oblečení a móda.

Jsi pro-zákaznicky orientovaný/á

Zajímáš se o ostatní lidi a jejich názory

Zvládáš denní záležitosti s přehledem

NÁSTUP: co nejdříve

NABÍZÍME:

Zajímavou práci pro prestižní světovou značku

Sleva ne produkty pro zaměstance

Stravenky

Volnočasové poukázky

Kurzy anglického jazyka

Dlouhodobou spolupráci

Podporujeme osobní rozvoj svých zaměstnanců!

KONTAKT: mvackova@levi.com

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).