Fashion Arena Prague Outlet

LINDT ASISTENT/KA PRODEJE

Máte zkušenost s prací na pozici SHOP ASSISTANT? Zajímají vás produkty vysoké kvality?
Chcete se zapojit do přátelského kolektivu a pracovat v příjemném prostředí?
Neváhejte a připojte se k týmu LINDT ve Fashion Aréně.
Společnost Lindt & Sprüngli, vedoucí značka v segmentu prémiové čokolády, hledá
vhodného kandidáta na pozici SHOP ASSISTANT (ASISTENT/-KA PRODEJE) na DPP/DPČ pro
svůj obchod ve Fashion Aréně s nástupem nejlépe ihned.
Nabízíme atraktivní příležitost v oblasti retailu pro zkušené a flexibilní uchazeče,
kterým nechybí příjemné vystupování, orientace na zákazníka a estetické cítění.

Vaší pracovní náplní bude:

 Aktivní prodej a komunikace se zákazníky
 Poradenství a konzultace v oblasti portfolia produktů
 Příjem a výdej zboží, doplňování sortimentu na prodejně
 Udržování profesionálního a estetického vzhledu obchodu
 Zodpovědnost za chod prodejny v nepřítomnosti manažera prodejny
 Realizace inventur

Požadujeme:
 SŠ vzdělání
 Min. roční praxi na obdobné pozici
 Profesionální vystupování, reprezentativní osobnost
 Rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti
 Samostatnost a aktivní přístup k práci
 Organizační schopnosti, časovou flexibilitu
 Vysoké pracovní nasazení
 Schopnost pracovat pod tlakem i fyzickou zátěží
 Uživatelskou znalost práce s PC

Nabízíme:
 Práci pro prestižní společnost s produkty nejvyšší kvality
 Různorodou pracovní náplň v atraktivním prostředí
 Odpovídající finanční ohodnocení
 Slevu na produkty
 Smlouvu na dobu neurčitou
 Flexibilní pracovní dobu
 Možnost profesníního růstu

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám svůj životopis na tpolivka@lindt.com.
Budeme se na Vás těšit.

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).