Fashion Arena Prague Outlet

PEPE JEANS LONDON BRIGÁDNÍK/CE

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Aktívní komunikace ze zákazníkem

Příprava a prodej zboží

Zákaznický servis

Práce na pokladně (po zaučení)

Práce ve skladu

POŽADAVKY:

Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, časová flexibilita

Praxe v maloobchodu a znalost AJ výhodou

Zájem o módu

Ochota učit se novým věcem

Teamový hráč

Pouze bez záznamu v trestním rejstříku

NABÍZÍME:

Stabilní zázemí silné mezinárodní módní značky

Zajímavé finanční ohodnocení

Pracovní benefity

Příjemné pracovní prostředí

Smlouva na Dohodu o provedení práce

NÁSTUP: ihned

KONTAKT:

Životopisy s fotografií prosím zasílejte na adresu 001o.manager@pepejeans.com

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).