Fashion Arena Prague Outlet

POLO RALPH LAUREN CUSTOMER EXPERIENCE ASSOCIATE

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Reprezentativní vystupování v souladu se značkou Ralph Lauren
Profesionální zákaznický servis na všech zónách v rámci celého obchodu vč. pokladen
Proaktivní oslovování zákazníků, poradenství a styling
Zajištění doplnění zboží a udržování firemních standardů prezentace vystavených produktů
Snaha o maximalizaci prodeje a obchodních výsledků společnosti

NÁSTUP OD:

Ihned/dohodou

POŽADAVKY:

Nadšení pro módu a značku Ralph Lauren
Časová flexibilita vč. víkendů
Proaktivní, akční osobnost & týmový hráč
Komunikativní znalost AJ nutná; další cizí jazyk velkou výhodou
Předchozí pracovní zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou

NABÍZÍME:

Akční a různorodou práci pro mezinárodně uznávaný, luxusní lifestyle brand
Přátelský a dynamický kolektiv
Dlouhodobou spolupráci formou klasické pracovní smlouvy
Možnost individuálního rozvoje a potenciál na další kariérní růst

KONTAKT:

michaela.nesvacilova@ralphlauren.com

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).