Fashion Arena Prague Outlet

Swarovski asistent/ka prodeje

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Pro naši prodejnu Swarovski ve Fashion Arena Outlet hledáme nového člena do

našeho týmu na HPP.

NABÍZÍME:

Práci v luxusním prostředí

Zajímavé platové ohodnocení

Zaměstnanecké benefity

Příspěvek na uniformu

Možnost profesního růstu

POŹADUJEME:

Praxi a zkušenosti v oblasti prodeje luxusního zboží

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Aktivní komunikaci se zákazníky

Reprezentativní vzhled a vystupování

Chuť učit se novým věcem

Flexibilitu

KONTAKT:

Životopis zaslat na níže uvedenou emailovou adresu nebo předat osobně personálu

na prodejně

Fashionarena.prague.cz@swarovski.com

+420 273 139 800

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).