Fashion Arena Prague Outlet

TOM TAILOR ASISTENT/KA PRODEJE HPP

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Komunikace se zákazníky a aktivní prodej

Příprava zboží k prodeji a jeho propagace v souladu se standardy firmy

Péče o správnou image firmy

POŽADAVKY:

Středoškolské vzdělání

Orientaci na potřeby zákazníka

Schopnost pracovat v týmu

Spolehlivost

Flexibilita

PLATOVÉ PODMÍNKY: Při osobním pohovoru

NÁSTUP: Ihned

POZNÁMKA: Pouze bez záznamu v trestním rejstříku

KONTAKT:

Matej Rusnáčko

Tom Tailor Group

Email: outlet.prag.family@tom-tailor.com

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti: Výše uvedená nabídka je zveřejněna na našich webových stránkách jménem a/nebo v zastoupení nájemce, který vykonává podnikatelskou činnost ve Fashion Arena Prague Outlet. Fashion Arena Fashion Outlet nenese žádnou odpovědnost a ani neposkytuje žádnou záruku za správnost zveřejněných nabídek pracovních příležitostí. S případnými dotazy se prosím obraťte přímo na příslušného nájemce (kontaktní údaje jsou uvedeny u příslušné pracovní nabídky).