Polo Ralph Lauren

Léto 2019

Nově pojaté proužky, klasické erby a odvážné potisky se prolínají v nové vlně stylu Polo pro Léto 2019. Kolekce P-15 se ponořila hluboko do rozsáhlých archivů značky a moderně pojímá klasické návrhy America's Cup ze začátku 90. let. Kolekce je dostupná exkluzivně v prodejnách Polo Ralph Lauren Factory Stores a zaměřuje se na současné streetwearové stálice, kterými jsou mikiny a trička na léto z moderních materiálů s novými potisky. Děti prázdninami provedou letní střihy v široké škále barev. Dámská kolekce je postavená na výrazné paletě červené, modré a bílé a kromě grafických log Polo zahrnuje i ikonický potisk Polo Bear. Pánská kolekce pro Léto 2019 je eklektickou směsí klasických potisků a výrazných proužků, které zachycují ducha Polo a přenáší ho z ulice na pláž.

Dámská kolekce

Dámská kolekce oslavuje americký styl nahlížený z moderního pohledu. Elegantní ikonické kousky v námořnické modři a bílé barvě s dotykem červené—včetně blejzrů, na míru upravených kalhot a proužků Bengal—byly upraveny do uvolněných proporcí. Nejvýraznější módní hity této kolekce zahrnují motorkářskou bundu z teletiny s umělou patinou ve spojení s proužkovanou košilí a řasenými kalhotami. Módní styl dokonale doplňují barevné svetry a jiné pletené zboží. Pro ženy v pohybu nabízíme minimalistickou černobílou paletu. Neutrální odstíny podtržené výraznými potisky a barvami se pojí se základními látkami, které nabízí využití do práce i pro dny volna a zábavy. 

Pánská kolekce

Pánská kolekce je založena na hluboké vnímavosti. Jejího ducha podtrhují „letecké“ bundy doplněné sportovními oděvy ve žlutohnědých a khaki odstínech inspirovaných vojenskou tematikou. Moderní styly, které zahrnují polo trička s dlouhým rukávem i chambray sportovní košile, vyplňují mezeru mezi vojenským a sportovním stylem. Tyto šedé a bíle kousky slouží jako očista před příchodem kolekce v široké a syté barevné paletě, která se snadno kombinuje. Popelínová sportovní košile doplněná šálovým límcem například představuje vhodný oděv na zahradní party i neformální sešlost.

 

ZNAČKY

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT