Dejte prostor své sportovní vášni. Odhodlejte se a jednoduše začněte, nebo vyzkoušejte něco nového. Nečekejte a odstartujte! Vyběhněte dál, než jste kdy běželi. Zajděte na jógu a na chvíli vypněte. Nakoukněte do boxerského ringu a vypusťte emoce, vezměte kamarády na volejbal a prostě se bavte.

Objevte všechna svoje já a užijte si pohyb. Sportovní oblečení, boty a kompletní výbavu zařídíme my! Od 8. března na vás čekají atraktivní nabídky a dodatečné slevy.

Zaběhnete si pro sportovní nabídky 

Sledujte náš Facebook a Instagram a soutěžte o celou řadu zajímavých sportovních cen od ADIDAS, Nike, Asics, Puma a dalších světových značek!

Užijte si víkend plný sportu v sobotu a neděli 23.–24. března

Pro jógové nováčky i ostřílené jogíny jsme na obě víkendová odpoledne připravili workshopy s lektorkou jógy Annou Cibulkovou. Přijďte se protáhnout a zrelaxovat do našeho sportovního koutku naproti Fokus Optik. 

A protože Fashion Arena Prague Outlet je tu pro všechna vaše já, můžete se zároveň dozvědět více o technice běhání nebo přípravě na extrémní běžecké závody. V neděli od 16:00 do 18:00 s iron manem Petrem Soukupem.

Jak dobře znáte svoje tělo? Víte, na kolik let se cítí, kolik % tělesného tuku a svalů obsahuje? Nutriční terapeut vám ho pomůže poznat, pochopit a poradí vám, jakým pohybem a stravou mu uděláte dobře. Zastavte se do sportovního koutku naproti Fokus Optik v sobotu i neděli odpoledne. Nutriční poradenství je pro členy Fashion Clubu zdarma.

Členům Fashion Arena Fashion Club vracíme peníze z každého nákupu! Stačí využívat klubovou kartičku nebo aplikaci, sbírat kredity a z dalšího nákupu můžete ušetřit až 25 %.

Zaregistrujte se ještě dnes!

Propadněte běhu

Objevte kouzlo volnosti. Nazujte tenisky, dejte do uší sluchátka a běžte, kam vás nohy nesou. Dál, rychleji, déle. Nemyslete na nic, jen vnímejte vlastní dech, kroky a srdeční rytmus. Dopřejte si komfort díky vybavení od značek Asics, Under Armour, Salomon nebo Nike.

Doběhněte si pro naše jedinečné nabídky

 

 

Posouvejte hranice

Jogínská podložka a pozice psa s hlavou dolů, boxerský ring, bandáže a rukavice nebo leg press, osa se závažím a angličáky. Ať už vám k srdci přiroste cokoliv, jděte do toho po hlavě a bavte se. Značky Boxeur Des Rues, Under Armour nebo Nike jsou tu pro všechna vaše já.

Motivujte se novými kousky

Pobavte se s kamarády

Motivujte se k novým sportovním zážitkům společně s rodinou či přáteli. Ať už si zahrajete fotbal nebo vyrazíte na badminton, o vaše pohodlí se postará funkční oblečení od značek Nike, ADIDAS nebo Helly Hansen.

Pomozte týmu s touhle výbavou

SDÍLEJTE