Až do 23. prosince

Šťastné a stylové Vánoce ve Fashion Arena Prague Outlet

 

Adventní období, kdy zpomalíme a najdeme si čas na návštěvu trhů, milá setkání a svařák, je tu. Rozhodli jsme se přenést trochu téhle pohodové atmosféry i k nám do Fashion Arena Prague Outlet. Od 1. prosince si u nás budete moci během vánočních nákupů odskočit na něco dobrého do některého z našich adventních stánků.

Těšit se můžete na tradiční trdelník a vánoční cukroví, milovníci slaného ocení dušenou pražskou šunku či bramborák. Chybět nebudou ani domácí těstoviny nebo pizza. Na zahřátí vás bude čekat lahodný svařák, punč nebo horká hruška.

Máme otevřeno o hodinu déle

Pohodlně zkoušejte, vybírejte a kombinujte. Ať už budete nakupovat vánoční dárky nebo jen tak sobě pro radost, máte na to o hodinu více času. Od 7. do 23. prosince totiž prodlužujeme otevírací dobu až do 21 hodin.

Vánoční Louge

Abychom vám nákupy ještě více zpříjemnili, připravili jsme pro vás na adventní víkendy speciální program ve Vánoční lounge. Co všechno tam čeká na malé i velké návštěvníky?

  • čtení vánočních pohádek
  • psaní dopisů Ježíškovi
  • tvoření betlémů a vánočních dekorací
  • soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu
  • relax zóna s wifi připojením
  • balení dárků: zdarma pro členy Fashion Arena Fashion Club při nákupu nad 2 500 Kč (Ještě nejste členy? Do Fashion Arena Fashion Clubu se můžete registrovat na místě u hostesek nebo klidně hned ZDE.)
  • fotokoutek s vánočními rekvizitami

Vánoční Lounge je otevřena vždy v sobotu a neděli od 10 do 20 hodin.

Svezeme vás častěji

Abyste nemuseli dlouho čekat a mohli si užívat předvánoční atmosféry, posílili jsme autobusové spoje, které zdarma jezdí do Fashion Arena Prague Outlet z konečné metra A, Depo Hostivař. - Adventní jízdní řád

Nemusíte mít v oku vkus všech svých blízkých

Neriskujte pod stromečkem nepadnoucí košili nebo sukni, která bude vyměněna za tepláky. Darujte k vánocům dárkový poukaz do Fashion Arena Prague Outlet. Na výběr máte poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1 000 Kč. Stačí se pro ně zastavit v Informačním centru v 1. patře.

Souhlas s natáčením ve Fashion Arena Prague Outlet - ZDE

Úplná pravidla soutěže o nejkrásnější vánoční ozdobu najdete ZDE.

SDÍLEJTE