LE CREUSET

Jak na stylové stolování

ZPÁTKY NA NOVINKY

čtvrtek 21 červen 2018

 

Slunečné počasí přímo vyzývá k pořádání menších či větších letních oslav, grilovaček nebo jen k prostému posezení s přáteli. Aby byl zážitek ze setkání kompletní, nezapomeňte kromě přípravy jídla a pití také na prostírání a přípravu stolu a servírování.

Máme pro vás pár tipů, jak u stolu vytvořit stylovou atmosféru. Pomůže vám k ní také překrásné nádobí z Le Creuset, kde můžete celé léto pořídit aktuální kolekce za outletové ceny.

Jednotný styl

Zvolte si styl, ve kterém chcete celou oslavu nebo posezení pojmout, a promítněte ho i do přípravy stolu, prostředí a výzdoby. Velkou službu udělají detaily. Pokud budete ladit například do venkovského stylu, přizpůsobte tomu nádobí, sáhněte spíš po kameninových miskách než porcelánových talířích, pečivo naservírujte v ošatce a do vázy dejte luční kvítí. Snítka bylinek a proutěné prostírání jsou jednoduché, ale funkční nápady, díky kterým vytvoříte u stolu atmosféru jako v malebném francouzském městečku.

Střed stolu

Pohled na střed stolu by měl o večeru prozradit úplně všechno. Chcete vytvořit romantickou atmosféru? Použijte svíčky!Grilujete ryby a máte party v námořnickém stylu? Využijte starou lahev, nasypte do ní písek a kamínky nebo mušličky. Kreativitě se meze nekladou.

Kvalita nad kvantitou

Nemusíte zahltit hosty spoustou zbytečných drobností. Soustřeďte se na pár základních bodů, jako jsou správně položené talíře, příbory a skleničky, hezky naaranžovanou květinu, čistotu, a máte vyhráno. Máte-li již opotřebovaný servis nebo vám dokonce spoustu kousků chybí a mícháte z toho, co se ještě nerozbilo, pořiďte si nový komplet. Sladěné nádobí včetně zapékacích misek a hrnců, ve kterých pak můžete jídlo i podávat, dodá stolu styl a krásně ho sjednotí.

Pokud cítíte, že je před létem ten správný čas vyměnit nádobí, využijte jedinečné nabídky značky Le Creuset. Celé léto můžete nakoupit aktuální kolekce za outletové ceny. Akce se vztahuje na talíře, misky, skladovací dózy, zapékací misky a mnoho dalšího.

SDÍLEJTE