Letní osvěžení ve Fruitisimo

ZPÁTKY NA NOVINKY

úterý 7 srpen 2018

V parných letních dnech často netoužíme po ničem jiném než se zchladit a osvěžit. A pokud zrovna prožíváte nákupní horečku, platí to dvojnásob. Proto se nezapomeňte stavit ve Fruitisimo karavanu, který vám svými dobrotami kýženou úlevu od horka poskytne.

Mrazivé pokušení

Letní klasikou jsou zmrzliny. I ti, kdo je moc nemusí, aspoň párkrát za léto neodolají a dají si.  Trendem je vymýšlet nové příchutě a milovníkům zmrzlin tak připravovat každý rok netradiční potěšení. Ve Fruitisimo můžete ochutnat limitovanou sezónní nabídku dvou opravdu neotřelých chutí. Vyzkoušet můžete zmrzlinu Spritz s lehkým obsahem alkoholu (4 %, tak pozor, nejíst v autě :)) nebo zmrzlinu s názvem Černá perla Karibiku. Chuť kokosu, banánu a ananasu je doplněná černou barvou, která je získána z přírodního barviva vyrobeného na bázi černého uhlí.

Nejovocnější potěšení

Dalším způsobem, jak se v horkých dnech osvěžit, jsou ovocné smoothies a freshe. Samozřejmě ledově vychlazené. Nejenže se zchladíte, ale ještě dopřejete tělu potřebné vitamíny a energii ze zdravého zdroje. Plný antioxidantů je například drink “Bobule”, který si můžete dát třeba na svačinu ve Fruitisimo karavanu. Kombinace bobulovitého ovoce - borůvek a malin, společně s ananasem a jablkem vaše chuťové buňky potěší. Pokud rádi experimentujete, vyzkoušejte “Smělouna”, drink z manga, limetky, melounu a pomeranče.

A jestli vnitřní ochlazování nepomůže, skočte si po nákupech do bazénu nebo pod studenou sprchu, a problém je vyřešen. Aspoň na chvíli.

SDÍLEJTE