Dva nové obchody ve Fashion Arena Prague Outlet

Marina Militare and Boxeur Des Rues

ZPÁTKY NA NOVINKY

pátek 30 listopad 2018

Ve Fashion Arena Prague Outlet jsme právě otevřeli dva nové obchody - Marina Militare a Boxeur Des Rues. Nenechte si ujít možnost zakoupit moderní, prémiové produkty za výhodné outletové ceny!

„Boxeur Des Rues“ je značka, která se inspirovala bojovým sportem savate, což je francouzský druh boxu, které slučuje prvky západního boxování s bojovými uměními přivezenými (na začátku 19. století) francouzskými námořníky z dálnovýchodních a asijských přístavů. Z těchto technik se vyvinul bojový styl, který se uplatňoval hlavně při pouličních bitkách. Později se bojové umění „savate“ přestěhovalo do nelegálních zápasnických klubů nacházejících se v okolí doků nejdůležitějšího a zároveň nejdivočejšího francouzského přístavu, jímž je město Marseille. Kvůli obrovské úrovni uzavíraných sázek byla definována jak psaná, tak i nepsaná pravidla zápasů. Odtud tedy pochází název „Boxeur Des Rues“: skutečný sportovec, který se však narodil a žije na ulicích. Podstatou značky je proto směsice „pouličního oblečení pro volný čas“ a „sportovního oblečení“.

Značku Marina Militare na první pohled rozeznáte díky jejímu charakteristickému logu, které vyhází z italské historie a tradic. V minulosti se značka podílela na dodávce oděvů a doplňků pro admiralitu italského námořnictva. Návrháři aktuálních kolekcí se touto minulostí opakovaně inspirují a v italském duchu vytvářejí sportovní módu pro muže, ženy i děti. Všechny sportovní kolekce Marina Militare jsou konceptem módy vyráběné s respektem k okolí a ve vysoké kvalitě.

SDÍLEJTE