Na jaře stylově

Mikina je základ jarních outfitů

ZPÁTKY NA NOVINKY

sobota 19 květen 2018

Jaro je tu, musíme tak čelit rozmarům nestálého počasí. Asi každého navíc stresuje fakt, že neví, co si má vzít na sebe, zvlášť když se během dne tak zásadně mění venkovní teplota. Jako základ neformálních outfitů letošního jara vám doporučujeme mikinu! Je univerzální a trendy. Pokud hledáte inspiraci, vyrazte do Fashion Arena Prague Outlet, kde najdete více než 200 světových značek.

Dávno už neplatí, že mikina je tabu a nepatří do zaměstnání. Samozřejmě, nevezmete si ji na prezentaci ke klientovi, kterého chcete získat ve výběrovém řízení, ale když víte, že máte den jen v kanceláři, proč si nevzít něco pohodlného a příjemného. Současně už taky neplatí, že mikina je jen sepraný vytahaný „pytel“ na běhání. Mikinou můžete vyjádřit i svůj aktivní životní styl.

Individualita, pohodlí a funkčnost.

Každý kus oblečení něco vypovídá o jeho nositeli. Je-li extrovertní nebo introvertní, zda má raději spíše teplo nebo zimu, jaké preferuje barvy atd. Mikina je velice univerzální, i přes to dokáže vypovědět mnoho. Nezapomínejte ani na její původní sportovní funkci, protože s příchodem hezkého počasí je ideální čas pro venkovní aktivity jako běh nebo jogging.

U sportu pro správnou termo izolaci ale doporučujeme vrstvit. Nejefektivnějším základem je funkční prádlo. Pod mikinu si tedy vezměte minimálně tričko nebo tílko. Dbejte ale na kvalitu materiálu. Aby oblečení fungovalo tak, jak má, vybírejte kousky, které těsně přiléhají na tělo. V letních měsících pro změnu odložíte mikinu a běhat můžete jen ve funkčním základu.

SDÍLEJTE