Od 16. listopadu

Nový obchod Yankee Candle ve Fashion Arena Prague Outlet

ZPÁTKY NA NOVINKY

pátek 16 listopad 2018

Právě jsme ve Fashion Arena Prague Outlet otevřeli nový obchod značky Yankee Candle.

Světově proslulý výrobce aroma svíček a vůní do interiérů tak v Praze otevřel vůbec první outletový obchod.

Za vznikem značky stála touha malého Mika Kittredge vytvořit mamince svíčku jako vánoční dárek. Z výroby svíček se poté stal jeho koníček, který s rozvinul až do celosvětově známe značky. Dnešní produkty Yankee Candle se vyznačují vysoce kvalitním sklem, nejlepším rafinovaným parafínem, originálními vonnými oleji s přírodními výtažky květin, ovoce a koření a 100% bavlněnými knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané. Dnes má Yankee Candle 18 000 obchodů v USA, přes 2 000 prodejních míst ve Velké Británii a distributory ve 23 evropských zemích.

Řadu prémiových módních značek outletového centra Fashion Arena Prague Outlet tak nyní posílí i dekorativní zboží světoznámého výrobce. 

„Naši zákazníci se stále častěji dotazovali na obchod s dekorativními předměty pro interiér. Na jejich přání jsme ihned zareagovali a do centra přizvali prémiovou značku z tohoto segmentu. Doufáme, že zákazníci ocení sortiment Yankee Candle právě nyní, před Vánoci. Budeme velice rádi, pokud vonné svíčky napomohou k příjemné vánoční atmosféře nebo udělají radost jako krásný dárek pod stromečkem. Při té příležitosti ještě připomenu, že si naši zákazníci přáli kvůli pohodlnějším nákupům vánočních dárků prodloužit otevírací dobu. Proto máme po celý advent, tedy od 7. do 23. prosince prodlouženou otevírací dobu až do 21:00,“ říká Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

SDÍLEJTE