Udělejte si sami: Pruhované džíny

ZPÁTKY NA NOVINKY

вторник 26 марта 2019

Od hlavy až k patě v teplákovině. Obrovská loga. Kalhoty na běhání. Sportovní oblečení je zpět na výsluní a dlouho na něm zůstane. A vzhledem k tomu, že světem hýbe přetváření oblečení k obrazu svému, mysleli jsme, že by bylo cool vyrobit si naše vlastní džíny inspirované běžeckými sporty. Podle následujících pěti kroků to zvládnete i vy! 

KROK 1

Vezměte si vše potřebné a připravte si své pracovní místo. Budete potřebovat vaše oblíbené džíny Levi’s, maskovací pásku, barvu na textil, úzký malířský váleček se zásobníkem, krejčovský metr a fixu na textil. Doporučujeme použít kus látky, abyste chránili svou podlahu.

KROK 2

Položte své kalhoty tak, aby byl jeden boční šev směrem nahoru. Na začátku švu těstě pod očkem na pásek použijte fixu na textil a krejčovský metr a nakreslete dvě vertikální linky 1" od sebe.

KROK 3

Vezměte si maskovací pásku a kopírujte vámi označenou trasu. Tahle páska je to, co rozděluje a tvaruje vaše pruhy, takže se ujistěte, že je dobře připevněná na džíny.

KROK 4

My jsme použili bílou textilní barvu, ale můžete použít jakoukoli chcete. Nalijte svou barvu do zásobníku na barvu a za použití malířského válečku aplikujte barvu do prostoru mezi maskovací páskou.

KROK 5

Počkejte, než barva úplně zaschne. Až poté odlepte maskovací pásku. Otočte kalhoty tak, aby druhý šev směroval nahoru a celý postup opakujte. A vaše originální džíny jsou na světě! 

SDÍLEJTE