Odstartujte jaro se svým novým já

Vyhrajte jarní proměnu

ZPÁTKY NA NOVINKY

вторник 12 марта 2019

Chcete zhubnout? Nebo naopak nabrat svaly? Udělat po dlouhé době pár shybů nebo doběhnout alespoň na metu 10 km? Chcete vyzkoušet, kam se posunete za pouhý měsíc?

Připojte se k měsíci sportu plného speciálních nabídek sportovního oblečení a výbavy pro všechna vaše já ve Fashion Arena Prague Outlet a vyhrajte účast v naší proměně s trenérkou a výživovou poradkyní Riou Hrušovskou!

Ria Hrušovská

Ria Hrušovská se věnuje fitness a profesionálnímu tréninku už přes 20 let. Vyhrála řadu soutěží IFBB Bodyfitness a v roce 2016 se stala oficiálním Reebok a Redbull sponzorovaným CrossFit atletem. Zaměřuje se na osobní tréninky, výživové poradenství a online coaching. Působí také jako Les Mills instruktorka a Group Fitness Consultant.

Proměna začne 25. března a oficiálně končí 24. dubna. Je jen na vás, jestli v nastaveném tempu budete pokračovat dál.

Co v rámci proměny dostanete?

  • Měsíc individuálních tréninků s osobní trenérkou Riou Hrušovskou v pražském Xplore Fitness. Frekvenci a konkrétní termíny tréninků si domluvíte s trenérkou tak, jak vám budou vyhovovat.
  • Měsíc zdravého stravování dle rad a plánu Rii Hrušovské.
  • Vstup zdarma na všechny tréninky s Riou i samostatné tréninky v Xplore Fitness v období od 25. 3. do 24. 4. 2019.
  • Poukázku do Fashion Arena Prague Outlet na nákup nového oblečení v hodnotě 5000 Kč po skončení proměny.

Jak se do proměny přihlásíte?

Do proměny se může přihlásit každý člen našeho Fashion Clubu. Pokud ještě nejste členy, můžete se snadno registrovat online. Zabere to jen několik málo minut.

Zapojit se do soutěže o účast v proměně se můžete na našem Facebooku. Stačí, když napíšete, jaká je vaše motivace se proměny zúčastnit do komentáře pod soutěžní post.

Jak vylosujeme výherce?

Své komentáře pod soutěžní post můžete na Facebooku Fashion Arena Prague Outlet přidávat od 11. 3. do 14. 3. 2019, přesně do 23:59. O den později, 15. 3., pak náhodně vylosujeme 10 lidí, kterým zašleme dotazník s otázkami. Z těchto lidí vybere sama trenérka Ria Hrušovská jednoho vítěze, který se spolu s ní pustí do proměny.

Podrobná pravidla soutěže najdete v poznámkách na naší facebookové stránce.

SDÍLEJTE