Polo Ralph Lauren

Jaro 2019

Jaro 2019 představuje ikonické styly, které jsou nyní ještě lepší, aniž by se příliš odchylovaly od klasické DNA Polo kolekce. Do pánské kolekce přibyla vojenská tematika společně s barevnými klasikami s nekonečnými možnostmi nošení. Dámský sortiment zahrnuje elegantní černobílé kousky, módu inspirovanou pánským oblečením, která má však k maskulinní daleko. 

Dámská kolekce

Dámská kolekce oslavuje americký styl nahlížený z moderního pohledu. Elegantní ikonické kousky v námořnické modři a bílé barvě s dotykem červené—včetně blejzrů, na míru upravených kalhot a proužků Bengal—byly upraveny do uvolněných proporcí. Nejvýraznější módní hity této kolekce zahrnují motorkářskou bundu z teletiny s umělou patinou ve spojení s proužkovanou košilí a řasenými kalhotami. Módní styl dokonale doplňují barevné svetry a jiné pletené zboží. Pro ženy v pohybu nabízíme minimalistickou černobílou paletu. Neutrální odstíny podtržené výraznými potisky a barvami se pojí se základními látkami, které nabízí využití do práce i pro dny volna a zábavy. 

Pánská kolekce

Pánská kolekce je založena na hluboké vnímavosti. Jejího ducha podtrhují „letecké“ bundy doplněné sportovními oděvy ve žlutohnědých a khaki odstínech inspirovaných vojenskou tematikou. Moderní styly, které zahrnují polo trička s dlouhým rukávem i chambray sportovní košile, vyplňují mezeru mezi vojenským a sportovním stylem. Tyto šedé a bíle kousky slouží jako očista před příchodem kolekce v široké a syté barevné paletě, která se snadno kombinuje. Popelínová sportovní košile doplněná šálovým límcem například představuje vhodný oděv na zahradní party i neformální sešlost.

 

ZNAČKY

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT